• Телефони
  • Електронни адреси
  • Контакти Кметства
  • ИМЕ ДЛЪЖНОСТ  

    GSM
     

    ТЕЛЕФОН
          код 05743
    Д-р Йорданка Стоева Председател на Общински съвет 0888 630 045 41 25
       
    Мариян Жечев Кмет 0882 299 038 42 04
    Цветелин Йорданов Зам. кмет ”Икономическо развитие” 0882 355 403 41 45
    Петър Атанасов Зам.кмет „Финанси“ 0884 206 068 41 45
    Иванка Господинова Гл. спец. “Връзки с обществеността“ 0882 299 020 41 45
    Миглена Спирова Секретар 0882 299 040 41 43
    Ивелина Желязкова Деловодител 45 88
    Виолета Костадинова Гл. специалист „ЕСГРАОН” 45 88
    Нели Ганчева Гл. специалист ГР и архив 0877 373 083 45 88
    куриер 45 88
      юрист 41 45
    Арх. Татяна Нейкова Гл. архитект 0882 299 027 44 96
    Йорданка Варналиева Гл. специалист  ЗУТ 45 30
    Дора Иванова Гл.специалист  ЗУТ 45 30
    Тодор Димитров Директор на Дирекция ”Хуманитарни дейности” 0887 716 910 41 48
    Таня Янакиева Н-к отдел ”Образование” 0882 299 011 41 48
    Живко Янев Ст. експерт „Младежки дейности и спорт“ 0878 233 154 41 48
    Илиян Христакиев Ст. експерт „Културно-историческо наследство“ 0882 477 482 41 48
    Йорданка Радушева Общински вестник „Изгрев“ 0890 355 491 44 21
    Йордан Йорданов Общински вестник „Изгрев“ 0889 309 630 44 21
    Росен Василев Н-к отдел „Бюджет, финанси и общинска собственост“ 0882 355 400 40 45
    Маргарита Йорданова Ст.експерт „ДПДО“ 40 45
    Гергана Семерджиева Мл.експерт „Общински приходи“ 40 45
    Милка Великова МДТ касиер-събирач 40 45
    Светослав Марчев МДТ касиер-събирач 40 45
    Ст.експерт „Общинска собственост“ 40 45
    Ани Хараламбиева Н-к отдел „Счетоводство“ 0882 299 024 41 35
    Пламена Костова Счетоводител 41 35
    Иванка Славова Счетоводител 41 35
    Силвия Йорданова Ст. счетоводител 41 35
    Марияна Райчева Гл. специалист „Личен състав“ и домакин 41 35
    Валентина Василева касиер 41 35
    Елена Ганчева Ст. счетоводител ”Култура” 40 16
    Дора Иванова Счетоводител-касиер  „Култура“ 40 16
       
      Н-к отдел „Европейски програми и икономическо развитие“ 50 37
    Даниела Иванова Ст. експерт „Икономическа политика“ 0886 220 700 50 37
    Ивелина Димитрова Ст. експерт ЗОП 0882 520 060 50 37
    Цвета Димитрова Мл. експерт „Европейски  програми“ 50 37
    Албена Стоева Мл.експерт „Етнически и демографски въпроси“ 50 37
    Виктория Момчева Мл. експерт „Европейски програми“ 50 37
    Галя Камберова Мл. експерт „Екология“ 0889 044 568 50 37
    Димитрина Станева Здравен медиатор 0895 119 609  40 66
       
    Инж. Марияна Бобева Н-к отдел „Устройство на територията и строителството“ 0882 299 016 45 30
    Зафирка Давидова Гл. спец. „Контрол по строителството“ 0882 116 279 45 30
    Ваня Пенова Гл. специалист „Кадастър” 45 30
    Стойка Керанова Гл. специалист „Общинска собственост“ 40 45
    Тодор Жечев Мл. експерт „Общинска собственост“ 0882 116 297 40 45
     Калоян Георгиев Мл.експерт „Кризисни ситуации и ОМП“ 0882 299 023 50 37
     
                  ШОФЬОРИ
    Галин Щерев Шофьор 0882 299 018
    Георги Георгиев Шофьор 0882 299 021
    Димитър Ефтимов Шофьор 0882 477 410
    Георги  Тодоров Шофьор 0882 299 025
    Дежурна стая Общински съвет за сигурност 0882 299 033 42 06
    Боян Тритаков Оперативен дежурен по ОбСС и УК 0887 895 407 42 06
    Георги Панчев Георгиев Оперативен дежурен по ОбСС и УК 0887 573 704 42 06
    Кирил Дуков Оперативен дежурен по ОбСС и УК 0887 363 046 42 06
    Мирослав Леондиев Оперативен дежурен по ОбСС и УК 0896 883 862 42 06
    Николай Тодоров Оперативен дежурен по ОбСС и УК 0885 181 953 42 06
    Емил Мирков Огняр
    ДРУГИ
    Христина Стоицева Център за обществена подкрепа 0882 116 299
    Дарина Йорданова Център за социална рехабилитация и интеграция 0898 292 316 42 14
    Севдалина Георгиева Домашен социален патронаж 0882 355 401 42 81
    Петранка Валентинова СУ „Асен Златаров“ – гр. Шабла 0884 208 311 43 05
    Кирил Йотов Обединен детски комплекс 0882 116 287 50 41
    Деян Георгиев Райчев Домакин-читалище 0898 413 619 40 28
    Димитрина Пейчева Детска ясла „Радост“ 0887 870 858 51 97
    Ана Христова Детска градина „Дора Габе“ 0882 290 066 45 39
    Георги Жечев Читалище „Зора”- гр. Шабла 0877 813 368 40 28
    Добромир Райчев Управител на ОП  БКСТРО 0882 520 062 41 66
    Димка Димитрова Счетоводител ОП  БКСТРО 0882 299 034 41 66
    Даниела Тодорова Зелен образователен център 0882 299 036 42 00
    Красимира Маринова Сътрудник ПВЗ 0888 533 961 51 15
  • Електронни адреси на служителите в Общинска администрация-  град Шабла за изтегляне в .doc формат

    № на стая e-mail длъжности
    104 [email protected] Гл. архитект
    105 [email protected] Гл.специалист по ЗУТ
    106 [email protected] деловодител
    106 [email protected] Гл.специалист «ГРАО»
    108 [email protected] Ст.експерт «Общинска собственост»
    110 [email protected] Ст.експерт „Данъчна политика и данъчни оценки”
    111 [email protected] Домакин и Личен състав
    200 [email protected] кмет
    201 [email protected] Гл.инженер
    202 [email protected] Гл.специалист „Незаконно строителство”
    205 [email protected] Н-к отдел „Образование, култура, младежки дейности и спорт”
    207 [email protected] Гл.специалист „Връзки с обществеността”
    208 [email protected] Секретар на община Шабла
    209 [email protected] Заместник-кмет
    210 [email protected] Заместник-кмет „Икономическо развитие“
    211 [email protected] Н-к отдел „Бюджет , финанси и общ.собственост”
    212 [email protected] Дирекция „Хуманитарни дейности”
    303 [email protected] Гл.счетоводител
    304 [email protected] Гл.експерт „Икономическа политика”
    304 [email protected] Гл.експерт „ЕОВОС”
    305 [email protected] Гл.специалист „Местно самоуправление”
    308 [email protected] Мл.експерт „Кризисни ситуации и ОМП”
    309 [email protected] Н-к отдел „Европейски проекти и икономическо развитие“
    324 [email protected] Общински вестник „Изгрев“
  • Телефонен указател на кметове и кметски наместници в община Шабла за изтегляне в .doc формат

    Кметство

     

    Кмет/ Кметски наместник Служ.тел./ GSM
    Божаново и

    Твърдица

    Елка Иванова Димитрова 05743/51-04

    0882/299035

    Ваклино Атанас Тодоров Ташев 05747/2218

    0882 299014

    Горичане Евгения Димитрова 05740/220

    0882 299037

    Горун Светла Колева 05743/44-63

    0882 299031

    Граничар Донка Димова Иванова

    e-mail: [email protected]

    05748/2218

    0882/299013

    Дуранкулак и

    Стаевци

    Веселин Йорданов

    e-mail: [email protected]

    05748/3377

    0876 196005

    Езерец Петранка Георгиева

    e-mail: [email protected]

    05743/41-07

    0882/299028

    Зах.Стояново Николай Стойчев Петров 05748/4434

    0882 299029

    Крапец Димитър Петров Марчев

    e-mail: [email protected]

    05749/3313

    0882 299032

    Пролез Стоянка Димитрова Тодорова 05740/3320

    2882 299039

    Смин Драгомир Иванов Жечев 05747/2238

    0882 299017

    Тюленово Невена  Георгиева 05743/43-34

    0882 299015

    Черноморци Николай Тодоров Николов 05747/2216

    0882116282