• Телефони
  • Електронни адреси
  • Контакти Кметства
  • Телефонен указател

     

    Общинска администрация град Шабла

     

    ИМЕ, ФАМИЛИЯ

    ДЛЪЖНОСТ

     

    GSM

     

    Тел.

    на стая

     

     

    код 05743

     

    Мариян Жечев

    Кмет

    0882 299 038

    42 04

    200

    Галина Анастасова

    Гл. специалист

    “Връзки с обществеността“

    41 45

    207

    Цветелин Йорданов

    Зам. кмет ”Икономическо развитие”

    0882 355 403

    41 45

    209

    Петър Атанасов

    Зам. кмет „Финанси“

    0884 206 068

    41 45

    210

    Миглена Спирова

    Секретар 

    0882 299 040

    41 43

    208

    Ани Хараламбиева

    Н-к отдел „Счетоводство“

    0882 299 024

    41 35

    303

    Росен Василев

    Н-к отдел „Бюджет, финанси и общинска собственост“

    0882 355 400

    40 45

    211

    Тодор Димитров

    Директор на Дирекция ”Хуманитарни дейности”

    0887 716 910

    41 48

    212

    Таня Янакиева

    Н-к отдел ”Образование, култура, младежки дейности и спорт”

    0882 299 011

    41 48

    205

    Арх. Добромир Червенков

    Гл. архитект

    0882 116 297

    44 96

    104

    Инж. Марияна Бобева

    Н-к отдел „Устройство на територията и строителството“

    0882 299 016

    45 30

    201

    Виктория Момчева

    Н-к отдел „Европейски програми 

    и икономическо развитие“

    0877 735 529

    50 37

    309

     

     

     

    Отдел „АПО“

    Ивелина Желязкова

    Деловодител

    45 88

    106

    Виолета Костадинова

    Гл. специалист „ЕСГРАОН”

    45 88

    106

    Петранка Георгиева

    Гл. специалист „ГР“

    45 88

    106

    Недка Иванова

    Гл. специалист „ЗМСМА“

    45 88

    106
     Румен Господинов  Юрист 41 45  206

    Отдел „БФОС“

    Тодор Жечев

    Ст. експерт

    „Общинска собственост“

    0883 303 103

    40 45

    108

    Маргарита Йорданова

    Ст. експерт ”Общински приходи”

    40 45

    109

    Гергана Семерджиева

    Мл. експерт

     „Общински приходи“

    40 45

    109

    Милка Великова

    МДТ касиер-събирач

    40 45

    109

    Светослав Марчев

    МДТ касиер-събирач

    40 45

    109

    Отдел „Счетоводство“

    Силвия Йорданова

    Ст. счетоводител

    41 35

    302

    Пламена Костова

    Счетоводител

    41 35

    302

    Марияна Райчева

    Гл. специалист „Личен състав“ и домакин

    0885 464 404

    41 35

    110

    Валентина Минчева

    Касиер

    4135

    110

     

    Дирекция

     „Хуманитарни дейности“

    Живко Янев

    Ст. експерт „Младежки дейности и спорт“

    0878 233 154

    41 48

    307

    Илиян Христакиев

    Ст. експерт „Културно-историческо наследство“

    0882 477 482

    41 48

    307

    Йорданка Радушева

    Общински вестник „Изгрев“

    0890 355 491

    44 21

    324

    Йордан Енев

    Общински вестник „Изгрев“

    0889 309 630

    44 21

    324

    Елена Ганчева

    Ст. счетоводител ”Култура”

    0887 115 255

    40 16

    301

    Димитрина Станева

    Здравен медиатор

    0895 119 609

    Красимира Маринова

    Сътрудник ПВЗ

    0888 533 961

    51 15

    Отдел „УТС“

    Зафирка Давидова

    Гл. специалист „Контрол по строителството“

    45 30

    202

    Ваня Пенова

    Гл. специалист „Кадастър”

    45 30

    113

    Стойка Керанова

    Гл. специалист „Общинска собственост“

    40 45

    108

    Йорданка Варналиева

    Гл. специалист

    ЗУТ

    45 30

    105

     

     

     

    Отдел „ЕПИР“

    Даниела Костадинова

    Ст. експерт „Икономическа политика“

    0886 220 700

    50 37

    304

    Ивелина Димитрова

    Ст. експерт ЗОП

    0882 520 060

    50 37

    310

    Албена Стоева

    Мл. експерт „Етнически и демографски въпроси“

    50 37

    309

    Галя Камберова

    Гл. експерт „Екология“

    0889 044 568

    50 37

    304

    Отдел „УК и ОМП“

    Калоян Георгиев

    Мл. експерт „Кризисни ситуации и ОМП“

    0882 299 023

    50 37

    308

    Дежурна стая

    Общински съвет за сигурност

    0882 299 033

    46 04

    107

    Боян Тритаков

    Оперативен дежурен по ОбСС и УК

    46 04

    Георги Георгиев

    Оперативен дежурен по ОбСС и УК

    46 04

    Кирил Дуков

    Оперативен дежурен по ОбСС и УК

    46 04

    Мирослав Леондиев

    Оперативен дежурен по ОбСС и УК

    46 04

    Николай Тодоров

    Оперативен дежурен по ОбСС и УК

    46 04

     

     

    ШОФЬОРИ

    Емил Атанасов

    Шофьор

    0876 194 401

    Галин Щерев

    Шофьор

    0882 299 018

    Георги Георгиев

    Шофьор

    0882 299 021

    Димитър Ефтимов

    Шофьор

    0882 477 410

    Георги  Тодоров

    Шофьор

    0882 299 025

    Емил Енев

    Шофьор

    0884 347 628

  • Електронни адреси на служителите в Общинска администрация-  град Шабла за изтегляне в .pdf формат

    Длъжности Е-mail
    Кмет [email protected]
    Гл. специалист „Връзки с обществеността” [email protected]
    Заместник-кмет „Икономическо развитие“ [email protected]
    Заместник-кмет „Финанси“ [email protected]
    Секретар на община Шабла [email protected]
    Н-к отдел „Счетоводство“ [email protected]
    Н-к отдел „Бюджет, финанси и общ. собственост” [email protected]
    Дирекция „Хуманитарни дейности” [email protected]
    Н-к отдел „Образование, култура, младежки дейности и спорт” [email protected]
    Гл. архитект [email protected]
    Гл. инженер [email protected]
    Н-к отдел „Европейски проекти и икономическо развитие“ [email protected]
    Деловодител [email protected]
    Гл. специалист „ГРАО“ [email protected]
    Ст. експерт „Общинска собственост“ [email protected]
    Ст. експерт „Данъчна политика и данъчни оценки” [email protected]
    Домакин и Личен състав [email protected]
    Общински вестник „Изгрев“ [email protected]
    Гл. специалист „Незаконно строителство” [email protected]
    Гл. специалист по ЗУТ [email protected]
    Гл. експерт „Икономическа политика” [email protected]
    Гл. експерт „ЕОВОС” [email protected]
    Мл. експерт „Кризисни ситуации и ОМП” [email protected]
  • Телефонен указател на кметове и кметски наместници в община Шабла за изтегляне в .doc формат

    Кметство

     

    Кмет/ Кметски наместник Служ.тел./ GSM
    Божаново и

    Твърдица

    Елка Иванова Димитрова 05743/51-04

    0882/299035

    Ваклино Атанас Тодоров Ташев 05747/2218

    0882 299014

    Горичане Евгения Димитрова 05740/220

    0882 299037

    Горун Светла Колева 05743/44-63

    0882 299031

    Граничар Донка Димова Иванова

    e-mail: [email protected]

    05748/2218

    0882/299013

    Дуранкулак и

    Стаевци

    Веселин Йорданов

    e-mail: [email protected]

    05748/3377

    0876 196005

    Езерец  

    Станчо Димитров Станчев

    05743/41-07

    0882/299028

    Зах.Стояново Николай Стойчев Петров 05748/4434

    0882 299029

    Крапец Димитър Петров Марчев

    e-mail: [email protected]

    05749/3313

    0882 299032

    Пролез Стоянка Димитрова Тодорова 05740/3320

    2882 299039

    Смин Драгомир Иванов Жечев 05747/2238

    0882 299017

    Тюленово Невена  Георгиева 05743/43-34

    0882 299015

    Черноморци Николай Тодоров Николов 05747/2216

    0882116282